Doradca Techniczno-Handlowy (przemysł - B2B, województwo kujawsko-pomorskie)

Agencja ANTICORR Gdańsk Sp. z o.o.

Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o. to renomowany dostawca sprzętu i technologii z zakresu zabezpieczeń antykorozyjnych, malowania, obróbki powierzchni. Firma posiada w swojej ofercie agregaty i pistolety malarskie, oczyszczarki, sprzęt do metalizacji, urządzenia kontrolno-pomiarowe.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie w sprzedaży B2B (między firmami) i gotowych do odbywania regularnych wyjazdów na powierzonym terenie (województwo kujawsko-pomorskie). Ich zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi długofalowych kontaktów. Chcielibyśmy, aby do naszego grona dołączyły osoby samodzielne i systematyczne, które będą przygotowywać oferty dla swoich klientów i raportować wykonane zadania do biura w Gdańsku.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na danym terenie zainteresowanych zakupem pomp i pistoletów malarskich, oczyszczarek, maszyn do metalizacji i in.,
  • samodzielne planowanie i wykonywanie wizyt u klientów w powierzonym regionie sprzedaży,
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy (kontakty telefoniczne, mailowe),
  • realizowanie kontraktów (analiza potrzeb, przygotowanie rozwiązania, nadzór nad dostawą sprzętu),
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • raportowanie w systemie CRM,
  • realizowanie planów sprzedaży.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym w relacjach B2B (kontakt z firmami),
  • wykształcenie techniczne min. średnie / zawodowe,
  • praktyczna znajomość technik sprzedażowych,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży: antykorozyjnej, malarskiej, farbiarskiej, budowlanej,
  • doświadczenie w sprzedaży maszyn lub urządzeń,
  • znajomość programów typu CRM,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko o dużym potencjale,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagradzania (pensja zasadnicza + premia od sprzedaży),
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód),
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • pracę w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zapewniamy o zachowaniu całkowitej dyskrecji podczas procesu rekrutacyjnego.

Prezentacja firmy

Agencja Anticorr Gdańsk posiada w swojej ofercie najwyższej jakości spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting