Doradca Techniczno-Handlowy/Przedstawiciel Handlowy

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń

Zadania / obowiązki:

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie wynajmu maszyn i sprzętu oraz usług dodatkowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów B2B w obszarze inwestycji budowlanych
  • obsługa obecnych Klientów
  • planowanie oraz raportowanie podjętych działań
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru sprzętu
  • współpraca z działami wspierającymi
  • dbałość o rozwój oraz wizerunek marki

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • świetna atmosfera pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • prywatna opieka medyczna
  • bogaty pakiet szkoleń,
  • możliwość rozwoju

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży budowlanej, maszyn ciężkich lub elektronarzędzi będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w terenie
  • czynne prawo jazdy kat B
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych
  • nastawienie na realizację celu
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne,
  • samodzielność i dynamizm

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.