Opis stanowiska pracy

W związku z dynamiczną rozbudową struktur dystrybucyjnych firma DioCom sp. z o.o poszukuje osób na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY.

Zakres obowiązków:

  • obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur
  • doradztwo techniczne i dobór optymalnych rozwiązań technicznych w zakresie oferowanych produktów
  • dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi
  • udział w targach branżowych

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie w branży nowych technologii
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenia lub umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer)
  • osobisty asystent zapewniający stałe zlecenia
  • program profesjonalnych szkoleń i pomoc wdrożeniową

Prezentacja firmy

Centrale telefoniczne oraz sprzęt teleinformatyczny <br/> <br/>Nasza ofe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta