Doradca techniczno-handlowy oprogramowanie Autodesk CAD 3D

PCC Polska

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik na w/w stanowisku będzie odpowiedzialny za dobór i sprzedaż oprogramowania Autodesk, doradztwo techniczne, przygotowanie ofert dla klientów z branży mechanicznej.

Wymagania

OBOWIĄZKI:

  • Sprzedaż oprogramowania CAD 3D Autodesk do klientów z branży mechanicznej
  • Doradztwo oraz pomoc klientom w procesie doboru programów
  • Sprzedaż sprzętu komputerowego, stacje graficzne
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Obsługa klientów
  • Umawianie spotkań z klientami
  • Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w szkoleniach, stałe podnoszenie umiejętności i wiedzy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe/średnie mechaniczne
  • Znajomość oprogramowania Autodesk Inventor lub pokrewnego
  • Sumienność
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność sprawnego korzystania z Internetu i pakietu MS Office
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie, motywacja do pracy i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w handlu

OFERUJEMY:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia
  • Telefon i służbowe stanowisko komputerowe

Prezentacja firmy

Firma PCC Polska jest liderem na rynku rozwiązań mediowych dla branży gi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Sprzedaż, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis