SYNTEGIA HR Sp. z o.o.
Dla naszego Partnera poszukujemy praktyka, który dołączy do zespołu sprzedażowego organizacji, która jest doradcą i dystrybutorem narzędzi do obróbki skrawaniem, znanych i cenionych marek. Firma od ponad 25 lat oferuje nie tylko nowoczesne narzędzia, ale również specjalistyczne doradztwo techniczne. Nasz Partner specjalizuje się w narzędziach skrawających i oprzyrządowaniu do obrabiarek CNC. Stara się oferować swoim Klientom dostęp do szerokiego asortymentu, ponad 250 tys. fachowych narzędzi katalogowych i narzędzi specjalnych. Ponadto gwarantuje profesjonalny serwis i kompleksowe wsparcie techniczne, wdrożenie produktu u klienta oraz testy narzędzi.

Doradca Techniczno-Handlowy (obróbka skrawaniem)

Miejsce pracy: Opole, Kluczbork, Krapkowice, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Prudnik

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa oraz dobrze skalkulowany system premiowy.
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy wraz z samochodem służbowym, również do celów prywatnych.
  • Cykl szkoleń aktualizujących wiedzę - w Polsce jak i za granicą.
  • Coroczne wyjazdy integracyjne.
  • Praca w systemie home office w połączeniu z pracą w terenie.
  • Samodzielność i swobodę w działaniu, partnerstwo oraz duży kredyt zaufania.
  • Przyjazne środowisko pracy, nastawione na otwartą komunikację i efektywną pracę bez zbędnych korporacyjnych raportów, procedur i formalności.

Cel stanowiska oraz kierunek rozwoju:

  • Rozwój pozycji spółki na terenie woj. śląskiego i opolskiego poprzez budowanie relacji handlowych, pozyskanie nowych Klientów oraz sprzedaż narzędzi do obróbki skrawaniem.

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Sprzedaż narzędzi do obróbki skrawaniem znajdujących się w ofercie firmy, poprzez dalszy rozwój rynku i budowanie relacji handlowych zarówno z nowymi jak i dotychczasowymi klientami.
  • Obserwowanie i diagnozowanie tendencji rynkowych na terenie woj. śląskiego i opolskiego.
  • Utrzymywanie dobrych, partnerskich relacji z obecnymi klientami oraz rozwijanie dalszej współpracy.
  • Poszukiwanie nowych klientów oraz możliwości rynkowych w zakresie sprzedaży narzędzi skrawających.
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz negocjowanie warunków handlowych.
  • Doradztwo techniczne mające na celu zaproponowanie odpowiedniego rozwiązania oraz pomoc w rozwiązaniu problemu.
  • Wdrożenie produktu u Klienta oraz prowadzenie testów technicznych.
  • Uczestniczenie w comiesięcznych spotkaniach z zespołem sprzedaży w siedzibie firmy, współudział w kształtowaniu strategii sprzedaży na podległym terenie.

Nasze oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu procesów obróbki skrawaniem, narzędzi skrawających oraz znajomość zagadnień technicznych - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w sprzedaży i zastosowaniu narzędzi do obróbki skrawaniem do firm produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Jednak jeśli jesteś praktykiem, posiadasz doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale obróbki skrawaniem i chcesz się przekwalifikować, zdobyć doświadczenie w pracy w strukturach handlowych ta oferta jest również dla Ciebie.
  • Zainteresowanie pracą w strukturach handlowych, która wymaga kontaktu z klientem oraz pracy w terenie.
  • Inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na cel - kreatywność w tworzeniu strategii poszukiwania klientów, ukierunkowanie na odnoszenie sukcesów, na osiąganie coraz lepszych wyników.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, bardzo dobra komunikacja oraz umiejętność współpracy.
  • Wykształcenie techniczne o specjalizacji: Technologia Obróbki Skrawaniem – dodatkowy atut.
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca zapoznanie się z instrukcją techniczną narzędzi skrawających – dodatkowy atut.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi komunikacji elektronicznej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do kilkudniowych wyjazdów służbowych w ramach cyklu szkoleń oraz wydarzeń biznesowych – kilka razy w roku.
SYNTEGIA HR Sp. z o.o. SYNTEGIA HR Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.