Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0171

Obowiązki:

- aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów oraz nawiązanie z nimi współpracy,
- utrzymywanie z kontrahentami długofalowych relacji handlowych,
- sporządzanie ofert na dostawy i usługi będące w zakresie działalności firmy,
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez jej godne reprezentowanie oraz zachowanie wysokich standardów obsługi

kwota wynagrodzenia: 4130 zł brutto + premia uznaniowa

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z doradztwem technicznym, doświadczenie w obsłudze kontrahentów z branży budowlanej i sektora publicznego, dobra znajomość pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz działania platform komunikacyjnych, posługiwanie się programem CRM oraz znajomość działania systemu ERP (mile widziane), odpowiedzialność, asertywność, wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy: Witebska 27, 85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty:ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąul. Witebska 2785-778 Bydgoszcz - p. Magdalena RafińskalubCV należy przesłać na adres e-mail: magdalena.rafinska@erplast.pllubtel. 52 360 60 01 - p. Magdalena Rafińska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy