DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY INŻYNIER SPRZEDAŻY

Lobo Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa kluczowych klientów w branży inwestycyjnej lub obsłudze sieci handlowych,
  • Doradztwo techniczne w doborze produktów i usług,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Aktywne poszukiwanie kierunków rozwoju produktów,
  • Bieżące analizowanie sytuacji rynkowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność analizy projektów,
  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji sprzedażowych,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe,
  • Prawo jazdy,

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.

Prezentacja firmy

Informacje o firmie<br/><br/><br/>Ludzie są najcenniejszym z kapi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Analityka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management