Doradca Techniczno-Handlowy (Inżynier Sprzedaży)

Human & Hunter Sp. z o.o.

Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie poszukujemy pracowników do zespołu naszego Kontrahenta – firmy produkcyjnej specjalizującej się w projektowaniu i tworzeniu kompletnych linii technologicznych.

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie zapytań ofertowych (wyjazdy do Klientów, udział w Targach i Konferencjach, śledzenie czasopism specjalistycznych itp.);
  • Przygotowywanie ofert handlowych – wycena, nadzór nad przygotowaniem oferty, przygotowanie specyfikacji technicznej;
  • Dobór zespołu realizującego, opracowanie strategii działania;
  • Negocjacje kontraktowe – definiowanie ryzyka, opracowanie dokumentów, weryfikacja upoważnień;
  • Współpraca z działem operacyjnym i Kierownikiem kontraktu.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta z amerykańskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji;
  • Dodatkowe premie oraz świadczenia pozapłacowe (dofinansowanie do dojazdu, premia roczna, system awansu poziomego, karta sportowa, opieka medyczna itp.);
  • Całoroczny program szkoleń (np. technicznych, językowych) dopasowany do stanowiska pracy z możliwością wykonania dodatkowych certyfikatów;
  • Samodzielne stanowisko pracy, udział w rozwoju produktu firmy, uczestnictwo i nadzór nad realizacją projektów;
  • Ciekawe, zagraniczne podróże służbowe (po całym Świecie);
  • Dla osób chcących zmienić miejsce zamieszkania – realna pomoc w relokacji oraz dodatkowe dofinansowanie do zakwaterowania.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Mechanika, Budowa i Eksploatacja Maszyn;
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale handlowym, w firmie z branży maszynowej lub metalowej;
  • Min. bardzo dobra znajomość języka angielskiego (również technicznego) – poziom: C1;
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego będzie rozpatrywana jako dodatkowy atut;
  • Umiejętności negocjacyjne i znajomość zagadnień z zakresu technik sprzedaży;
  • Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych/ dyspozycyjność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.