Doradca Techniczno – Handlowy HVAC

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1159171

Dla naszego Klienta, lidera w branży HVAC (cooling), poszukujemy Kandydata na stanowisko: Doradca Techniczno – Handlowy HVAC

 Zakres obowiązków:
  • rozszerzenie działalności firmy na terenie woj. wielkopolskiego i łódzkiego
  • aktywne promowanie marki i pozyskanie nowych klientów
  • budowanie bazy klientów
  • utrzymywanie i rozwijanie współpracy z klientami już istniejącymi
  • doradztwo techniczne
  • organizacja szkoleń technicznych w terenie
  • odpowiedzialność za wyznaczony budżet sprzedażowy (obrót / marża założona)
  • współpraca z Inżynierem Sprzedaży obsługującymi ten obszar z pozycji biura
  • wybór najlepszych rozwiązań dla klienta na podstawie wiedzy technicznej i asortymentu

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki: chłodnictwo/klimatyzacja lub pokrewne
  • gotowość do pracy w strukturach handlowych
  • bardzo dobra komunikacja i umiejętność współpracy
  • silna motywacja na realizację zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od sprzedaży
  • narzędzia do pracy: samochód Ford Focus, laptop, telefon służbowy
  • szkolenia techniczne i sprzedażowe
  • Benefity: po okresie próbnym pakiet zdrowotny Medicover, karta Multisport
  • pracę w trybie home office i w terenie
  • jasna ścieżka kariery
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy