Doradca Techniczno Handlowy (Elektronarzędzia)

KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania

  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów sprzedażowych w podległym regionie oraz zapewnienie odpowiedniej jakości komunikacji w ramach organizacji,
  • Współdziałanie w kreowaniu polityki sprzedażowej w regionie,
  • Ustalanie, w porozumieniu z przełożonym, celów sprzedażowych dla podległych punktów handlowych,
  • Analizowanie raportów sprzedażowych w regionie oraz wdrażanie planów,
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie dobrych kontaktów z partnerami handlowymi w regionie,
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami oraz czuwanie nad ich wykonaniem,
  • Wdrażanie nowych produktów i aktywności marketingowych w regionie
  • Monitoring poziomu należności, monitoring aktywności konkurencji
  • Dbałość o wizerunek podległych punktów sprzedaży według standardów firmy;
  • Przeprowadzanie szkoleń oraz wdrażania lokalnych promocji,
  • Zapewnienia klientom wsparcia z zakresu doradztwa produktowego,
  • Dbanie o ekspozycję asortymentu w punktach sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z partnerami handlowymi,
  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe z obszaru mechaniki
  • Mile widziana znajomość rynku elektronarzędzi,
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Samodzielność w działaniu i duża determinacja do realizacji stawianych celów,
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,
  • Silna motywacja na realizację celów sprzedażowych,
  • Kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Dyspozycyjność i wysoka samodyscyplina, gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy,
  • Znajomość MS Office, zwłaszcza Excel
  • Otwartość i optymizm w działaniu,
  • Myślenie strategiczne,
  • Organizacja własnej pracy

Oferujemy

  • Pełną wyzwań i rozwoju osobistego pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w systemie szkoleniowym
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy.