Doradca techniczno-handlowy (drewno budowlane)

Łódź, łódzkie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0026404
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów z sektora domów drewnianych, wiązarów dachowych;
  • Podtrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami firmy;
  • Doradztwo w zakresie potrzeb klienta - dobór odpowiednich rozwiązań produktowych;
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy - w późniejszym okresie;
  • Planowanie wyjazdów i delegacji;
  • Raportowanie działań handlowych;
  • Obserwacja i analiza rynku w zakresie potrzeb klientów;
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie działań konkurencji.

Oczekiwania:

  • Wymagana bardzo dobra znajomość rynku materiałów drzewnych dla budownictwa i/ lub materiałów budowlanych - warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży do B2B (nie szukamy w inwestycjach i sieciach DIY)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych;
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów;
  • Motywacja do realizacji celów sprzedażowych;
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju.

Oferta:

  • Partnerska współpraca w ramach rozwoju biznesu firmy;
  • Premie i prowizje za wyniki sprzedaży;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Przyjazna atmosfera w zespole.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi