Doradca Techniczno-Handlowy - branża tworzyw sztucznych

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Koszalin, pomorskie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Koszalin

Zadania / obowiązki:

  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • doradztwo techniczne w obrębie oferowanego asortymentu (prefabrykaty z tworzyw sztucznych)
  • podtrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych pośród obecnych Klientów firmy
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych na podległym rejonie
  • przygotowywanie ofert handlowych

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system premiowy uzależniony o wyników sprzedażowych
  • samochód służbowy
  • solidne wdrożenie w nowe obowiązki

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w sprzedaży (branża techniczna)
  • wykształcenie techniczne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy mobilnej (woj. zachodniopomorskie i pomorskie
  • rozwinięte umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami oraz prowadzenia negocjacji
  • nastawienie na cel i działanie
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • dobra organizacja czasu pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.