Doradca Techniczno-Handlowy - 3ds max, Maya, Vray

PCC Polska

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma PCC Polska autoryzowany partner Autodesk oferuje programy do wizualizacji, animacji i grafiki 3D jak: 3ds max, Maya, Motion Bulider, Vray, Xense, Faceware, inne. W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Pomoc klientom w doborze programów
  • Sporządzanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych
  • Dobór i sprzedaż sprzętu komputerowego, stacje graficzne
  • Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w szkoleniach, stałe podnoszenie umiejętności i wiedzy
  • Pomoc techniczna dla klientów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość oprogramowania do grafiki 3D: 3ds max, Maya, Vray inne pokrewne
  • Umiejętność sprawnego korzystania z Internetu i pakietu MS Office
  • Zaangażowanie, motywacja do pracy i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w handlu

OFERUJEMY:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, nauka języka obcego)
  • Szkolenia z oprogramowania Autodesk
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -16
  • Wynagrodzenie podstawowe 2 500 -3000 zł netto + wysokie prowizje uzależnione od wyników

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma PCC Polska jest liderem na rynku rozwiązań mediowych dla branży gi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management