ManpowerGroup Sp. z o.o.

Doradca sprzedaży

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Numer ref. DSP/046/ADO

Zadania:

  • Wsparcie Senior Doradców
  • Przygotowywanie wniosków odstępstwa oraz procesowanie odwołań
  • Weryfikowanie i kompletowanie dokumentacji oraz wysyłanie umowy
  • Przygotowywanie umów o współpracę z kontrahentami
  • Sporządzenie umów kredytowych
  • Wprowadzanie danych zawieranych umów kredytowych do systemu
  • Sporządzenie umów leasingu
  • Obsługiwanie poczty przychodzącej i wychodzącej z oddziału

Oferujemy:

  • Pracę w największej firmie leasingowej w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę tymczasową na okres 6 -mcy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe z możliwością uzyskania premii
  • Dofinansowanie opieki medycznej Medicover
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej Multisport (ok. 70 zł m-c)
  • Możliwość budowania oraz rozwijania swoich umiejętności w pozyskiwaniu nowych dostawców i klientów na lokalnym rynku w celu budowania bazy kontaktów
  • Zdobywanie wiedzy o produktach, usługach, procedurach i standardach sprzedaży obowiązujących w firmie
  • Miłą atmosferę w prac

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w instytucjach finansowych, administracji, sprzedaży
  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność oraz odpowiedzialności w wykonaniu zadań administracyjnych związanych między innymi z procesem zawierania umów
  • Koncentracja na cel jakościowy w powierzonych zadaniach w procesie wdrożenia
  • Wysoka motywacja do nabycia wiedzy i umiejętności niezbędnych na stanowisku Doradcy
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials