Doradca Sprzedaży/ Przedstawiciel Handlowy

Michael Page

Toruń / Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie partnerów do współpracy.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Sprzedaży/ Przedstawiciel Handlowy na terenie Torunia oraz Bydgoszczy.

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów do współpracy
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • identyfikacja rynkowego potencjału klientów i jego rozwój
  • realizacja celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • rozwój kompetencji sprzedażowych

Profil kandydata

  • doświadczenia w handlu i znajomości lokalnego rynku sklepów spożywczych i branży FMCG,
  • wiedzy z zakresu funkcjonowania sklepów spożywczych,
  • wysokich zdolności interpersonalnych - komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • praktycznej znajomości technik negocjacyjnych,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu,
  • rzetelności i umiejętności planowania organizowania pracy własnej,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy, dofinasowanie do karty sportowej)
  • służbowy samochód i inne niezbędne do pracy narzędzia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Toruń / Bydgoszcz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page