Doradca serwisowy (branża motoryzacyjna) - praca zdalna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca zdalna, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Praca zdalna

Miejsce pracy: Polska (praca zdalna) lub Austria (Wiedeń)

Rekrutacja prowadzona telefonicznie.

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna i pisemna ewidencja roszczeń gwarancyjnych (kontakt z klientem w j. niemieckim oraz polskim)
  • Zarządzanie procesem szkodowym - rozliczanie, kontrola, weryfikacja procesowanych roszczeń
  • Kontrola, weryfikacja wiarygodności zleceń - współpraca z ekspertami
  • Weryfikacja kosztów na podstawie wewnętrznych regulacji firmy
  • Współpraca z salonami sprzedaży, producentami oraz ekspertami branży motoryzacyjnej

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia zawodowego związanego z branżą motoryzacyjną - serwisy samochodowe
  • Dobrej znajomości obsługi technicznej pojazdów
  • Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego oraz j. polskiego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Zorientowania na klienta, umiejętności komunikacyjnych oraz samodzielności działania

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę dla renomowanej, międzynarodowej firmy - dostawcy usług w branży motoryzacyjnej
  • Pracę w 100% zdalną lub możliwość pracy w biurze naszego klienta - Austria (Wiedeń)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość stabilnego zatrudnienia - docelowo umowa na czas nieokreślony
  • Elastyczny czas pracy, 27 dni urlopu
  • Atrakcyjne benefity firmowe

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku APLIKUJ

Numer referencyjny: RG/PL/06.2021
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.