Doradca Regionalny / Specjalista ds. Sprzedaży

Elikor Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

KOGO SZUKAMY:

MIEJSCE PRACY: Kraków

Opis stanowiska:

  • promocja i sprzedaż produktów rolniczych
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami firmy
  • szukanie nowych klientów i poszerzanie dotychczasowej bazy kontaktowej
  • przeprowadzanie rozmów handlowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • przeprowadzanie szkoleń
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie rolnicze lub pokrewne,
  • znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej,
  • dyspozycyjność,
  • zdolności organizacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie w pracę oraz kreatywność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży)
  • narzędzia niezbędne do realizacji nałożonych zadań (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • umowę na pełen etat
  • elastyczne godziny prac