Doradca produktu (umowa zlecenie do końca roku)

PMICOMBERA Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, lidera branży AGD, poszukujemy Doradców Produktu / Promotorów, do pracy w sklepach Saturn i Media Markt

Jeżeli jesteś:

  • studentem lub pracujesz i szukasz pracy dodatkowej,
  • komunikatywny i otwarty na ludzi,
  • zainteresowany nowymi rozwiązaniami z branży dużego AGD,
  • dyspozycyjny popołudniami i w weekendy.

To możemy Ci zaoferować:

  • pracę w wymiarze od 80 do 160 godzin miesięcznie (w zależności od lokalizacji),
  • umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym od 13,7zł za godzinę brutto,
  • premię sprzedażową w wysokości od 20% do 40% wynagrodzenia podstawowego za realizację targetu,
  • dodatkową premię za sprzedaż wybranych produktów (nawet do 150zł za produkt!)
  •  szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Jesteś zainteresowany?

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Agencja marketingowa pracująca dla największych firm<br/>na terenie całe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie