DORADCA MARKI - Gorzów Wielkopolski - 24 zł brutto/h

Pro People sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Jesteśmy doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania personelem.

Dostrzegamy w ludziach potencjał i potrafimy go przekuć na sukces zawodowy. Świadczymy zaawansowane usługi pracy tymczasowej, oferujemy skuteczne rozwiązania rekrutacyjne, specjalizujemy się w doradztwie personalnym.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy osób do współpracy jako:

DORADCA MARKI

KONCERN TYTONIOWY

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, sklepy detaliczne, galerie handlowe i lokalne eventy

Zadania:

- budowanie wizerunku marki na rynku
- przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
- aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Oferujemy:
- wynagrodzenie – 24 zł brutto/h
- atrakcyjne bonusy uzależnione od wyników
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu
- bardzo miłą atmosferę pracy
- przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu
- stałą opiekę koordynatora projektu
- możliwości awansu

Poszukujemy osób, które:
- są dyspozycyjne minimum 4 dni w tygodniu, w tym w weekendy
- są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
- łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?

Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który nam umożliwi kontakt z Tobą :)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.