Doradca Leasingowy Wałbrzych/Świdnica

HRK S.A.

Wałbrzych / Świdnica, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta - firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku Leasingu w Polsce poszukujemy pozytywnie nastawionych i zmotywowanych do działania osób na stanowisko:

Doradca Leasingowy Wałbrzych/ŚwidnicaMiejsce pracy: Wałbrzych / Świdnica

Zadania:

  • Pozyskiwanie i obłsuga Klientów na powierzonym regionie;
  • Negocjacje, budowanie długofalowych relacji biznesowych;
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz działań konkurencji;
  • Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości;
  • Sprzedaży produktów i usług oraz realizacja celów biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w obszarze produktów finansowych (dużym atutem będzie doświadczenie  w branży leasingowej)
  • Znajomość lokalnego rynku biznesowego i specyfiki branży leasingowej
  • Orientacja na jakość i profesjonalizm w relacjach z Klientami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bardzo motywujący system premiowy.
  • Umowę o pracę lub o współpracę (zależnie od preferencji Kandydata)
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon komórkowy z dostępem do internetu).
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.