Opis stanowiska pracy

Federacja Konsumentów jest organizacją pozarządową od wielu lat chroniącą interesów konsumentów. Jednym z naszych działań jest bezpłatna pomoc prawna udzielana konsumentom w naszych jednostkach terenowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na doradców konsumenta, którzy będą świadczyć taką pomoc w jednej z naszych jednostek we Włocławku

Zapewniamy miejsce do pracy i niezbędne narzędzia. W ramach współpracy możemy zaoferować naszym współpracownikom również dodatkowe zadania w ramach realizowanych działań.

Oferujemy możliwość współpracy w elastycznych ramach czasowych w wymiarze 20h tygodniowo, w dowolnych ustalonych godzinach i dniach tygodnia. Współpraca ta może więc być zajęciem dodatkowym.

Zaproszenie kierujemy zarówno do absolwentów, emerytów jak również do osób aktywnych zawodowo.

Wymagania

Wymagamy wyższego wykształcenia magisterskiego, bez sprecyzowanego kierunku. Praca będzie ściśle związana z pomocą prawną, więc niezbędne jest sprawne poruszanie się w przepisach obowiązującego prawa, w szczególności dotyczącego kwestii konsumenckich.

Do pracy niezbędna jest podstawowa znajomość Worda i Excela oraz obsługi poczty elektronicznej.

Prezentacja firmy

Stowarzyszenie Federacja Konsumentów jest najstarszą pozarządową organiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 200PLN - 1 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatkowe zlecenia w ramach innych zadań stowarzyszenia.
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat