Opis stanowiska pracy

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp. z o. o. Sp. K. (Fundusz) prowadzi działalność w zakresie pomocy w uzyskaniu należnych odszkodowań za szkody osobowe i rzeczowe powstałe w wyniku wypadków komunikacyjnych, na chodnikach, wypadków przy pracy.

EFPP tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający rozległą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie praktyki oraz prawa ubezpieczeniowego i odszkodowań. Dynamiczny rozwój firmy doprowadził do wykształcenia ogólnopolskiej struktury wyszkolonych managerów i doradców klienta. Wszystkim pracownikom rozpoczynającym z nami współpracę gwarantujemy profesjonalne szkolenia.

Na każdym etapie postępowania likwidacyjnego sprawy są prowadzone wyłącznie przez radców prawnych, specjalizujących się od wielu lat w prawie ubezpieczeniowym i odszkodowań. Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej sprawy i silna pozycja na rynku odszkodowawczym gwarantuje uzyskanie najwyższych odszkodowań, co bezpośrednio przekłada się na wysokość prowizji naszych współpracowników.

Opis stanowiska:

  • bieżący kontakt z Klientami,
  • podpisywanie umów z Klientami,
  • godne reprezentowanie Funduszu przed Klientem, rzetelne przedstawienie jego praw i obowiązków,
  • kompletowanie i przekazywanie dokumentacji do Centrali Funduszu.

Wymagania

  • zdolność tworzenia dobrych relacji z Klientem,
  • entuzjazm i kreatywność,
  • umiejętność samoorganizacji pracy,
  • chęć osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego,
  • empatia.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe, atrakcyjne warunki premiowania(bony na paliwo, zaliczki, nagrody finansowe oraz cykliczne konkursy z nagrodami)
  • umowa o współpracy, po 3 miesięcznym stażu możliwość zatrudnienia na etat,
  • realna możliwość awansu w strukturach firmy, w oparciu o jasny plan kariery,
  • wsparcie marketingowe (ulotki, banery, wizytówki itp….),
  • rozwój osobisty poprzez szkolenia ,stałą opiekę kadry managerskiej oraz współpracę z działem prawnym
  • możliwość kreowanie własnej struktury doradców klienta.

Wymagania

Prezentacja firmy

W życiu każdego człowieka zdarzają się chwile krytyczne, w któryc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting