Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami w Europie. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu, zajmując się odzyskaniem ich należności w wyznaczonym czasie i tym samym dając możliwość skoncentrowania się na działalności biznesowej. Zatrudniamy ponad 4400 pracowników w 12 krajach. Wymagamy od siebie wysokich standardów świadczonych usług, dlatego stale rozwijamy umiejętności naszych pracowników i poprawiamy jakość obsługi. Wartościami naszej Grupy są: profesjonalizm, nastawienie na klienta, zorientowanie na wynik oraz dbałość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

27 czerwca 2017 roku firmy Intrum Justitia i Lindorff połączyły siły stając się liderem rynku zarządzania wierzytelnościami na świecie. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Miłosza 13

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • komfortowe warunki pracy: nowoczesne biuro, dostęp do strefy relaksu, biblioteki oraz sali fitness
  • umowa o pracę, wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone premią miesięczną
  • rozwój kompetencji:
    • 2 dni wdrożenia, na którym poznasz naszą firmę i branżę
    • 5 dni szkolenia z trenerem wewnętrznym
    • stałe wsparcie mentora
    • indywidualne coachingi i warsztaty dla zaawansowanych :)
  • dofinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • możliwość korzystania ze zniżek na lunch, do kina lub teatru
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego
  • możliwość zdobycia nagród w licznych konkursach
  • przejrzysty proces rekrutacji - po jednym spotkaniu wiesz, czy jesteś częścią naszego Zespołu!

Zadania Doradcy:

  • telefoniczne wsparcie Klienta
  • prowadzenie negocjacji i pomoc w określeniu warunków spłaty zadłużenia
  • aktualizacja danych kontaktowych
  • raportowanie podjętych działań
  • utrzymanie pozytywnych relacji z Klientem

Od Kandydatów oczekujemy:

  • łatwości w nawiązywaniu relacji oraz formułowaniu myśli
  • zaangażowania
  • otwartości na zmiany
  • chęci do rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • dobrej znajomość obsługi komputera
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym (7.00-22.00)
  • doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV w celu przeprowadzenia rekrutacji w Grupie Lindorff, w ramach której udostępniam moje CV.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne, Praca Administracja biurowa