Opis stanowiska pracy

Obecnie w ramach współpracy z Contact Center Santander Bank Polska,

poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Jako Doradca Klienta będziesz:

• Wspierać klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych

• Budować długotrwałe relacje z klientami Banku i pozyskiwać nowych

• Zapewniać profesjonalną obsługę klienta z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii

• Realizować indywidualne i zespołowe zadania sprzedażowe

Dołącz do Zespołu Profesjonalnych Doradców i zyskaj:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę już na okresie próbnym (pełen etat)

• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i premie (miesięczne, kwartalne oraz roczne)

• Możliwosć rozwoju w strukturach Banku

• Elastyczne godziny pracy

• Szkolenia, które w pełni przygotują Cię do pracy

• Pracę w zgranym i pełnym pozytywnych ludzi zespole

• Dogodny dojazd : Blue City (Ochota)

• Dodatkowo oferujemy liczne benefity - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, wewnętrzne konkursy, programy zniżkowe i lojalnościowe

• Darmowa kawa i herbata bez limitu

Brzmi ciekawie? Nie zastanawiaj się!

Zdobądz bankowe doświadczenie! Prześlij CV!

Wymagania

• Łatwo nawiązujesz kontakty z Klientami

• Jesteś otwarty, komunikatywny.

• Masz min. średnie wykształcenie (mile widziani studenci, kobiety po macierzyństwie, osoby chcące zmienić coś w swoim życiu, emeryci i renciści- u nas BRAK OGRANICZEŃ WIEKOWYCH)

• Lubisz pracować w zespole

• Masz ogrom pozytywnej energii, którą często się dzielisz

• Umiejętnie obsługujesz komputer (Microsoft Office)

• Cechuje Cię przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania relacji z klientami

Jeśli dodatkowo możesz pochwalić się:

• doświadczeniem w pracy związanej ze sprzedażą, obsługą Klienta

• znajomością produktów bankowych

Prezentacja firmy

Firma Sales Group sp. z o.o powstała w sierpniu 2010 roku w odpowiedzi n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse