Doradca Klienta

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z banków aktualnie poszukujemy klandydata na stanowisko:

Doradca Klienta Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kompleksowa obsługa serwisowa klientów korporacyjnych (tworzenie i modyfikowanie dokumentacji bankowości elektronicznej, rozwiązywanie problemów)
  • otwieranie i zamykanie rachunków bankowych dla klientów krajowych i międzynarodowych
  • aktualizowanie dokumentacji klientów
  • wdrażanie i aktualizowanie indywidualnych opłat i prowizji
  • współpraca z innymi działami
  • utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w pracy w  Banku lub innej instytucji finansowej związanej z obsługą Klientów Korporacyjnych, sprzedażą lub obsługą kredytową lub w call center banku/instytuacji finansowej)
  • wiedza z obszaru bankowości korporacyjnej, znajomość procesów bankowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom minimum B2)
  • komunikatywność
  • umiejętność budowania długofalowych relacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w doskonałej lokalizacji (Warszawa Centrum)
  • bogaty pakiet benefitów (m.in ubezpieczenie na życie, bonusy, szkolenia )
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.