Opis stanowiska pracy

Jeżeli to właśnie Ty jesteś entuzjastyczną i komunikatywną osobą. Znasz branżę odzieżową, a Twoją mocną stronę stanowi umiejętność doradzania klientom w dokonaniu idealnego zakupu. Jeżeli posiadasz dużą kulturę osobistą i jesteś nastawiony na pracę w międzynarodowym środowisku, dołącz do nas!

Miejsce pracy

Salon Guns&Tuxedos w centrum handlowym Arkadia w Warszawie.

Oczekiwania:

  • Obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz o porządek na sali sprzedaży
  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedaży

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa oraz system premiowy od sprzedaży;
  • możliwość rozwoju oraz wewnętrznego awansu;
  • konkursy dla pracowników firmy Guns&Tuxedos;
  • pakiet szkoleń startowych oraz wsparcie na każdym etapie pracy;
  • szkolenie z doradztwa w zakresie wizerunku;
  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie stylizacji, ekspozycji;

Wymagania

Twój profil:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Zainteresowanie modą
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Prezentacja firmy

Choć rzekomo „szata nie zdobi człowieka” my uważamy, że jest dokładnie o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
atrakcyjny system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie