Michael Page Michael Page

Doradca Klienta

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż nieruchomości.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta- dewelopera który od ponad 25 lat prowadzi działalność na Polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, poszukujemy samodzielnego i doświadczonych kandydatów na stanowisko Doradca Klienta.

Opis stanowiska

  • Prezentacje nieruchomości
  • Aktywna sprzedaż mieszkań
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie długofalowej relacji z Klientem
  • Monitorowanie tendencji na rynku mieszkaniowym
  • Sporządzanie raportów sprzedaży
  • Obsługa po-sprzedażową Klientów
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań lub innych luksusowych usług/dóbr
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office (mile widziana znajomość programów typu CAD)
  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność i niezależność
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Toruń
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page