Opis stanowiska pracy

Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Azji i w Kanadzie.
Dla 33 milionów klientów w 16 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników.
Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą.
Dołącz do naszego zespołu!
KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY

Jeśli szukasz pracodawcy, który wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom i może zapewnić Ci komfortowe warunki pracy z różnorodnym środowisku oraz możliwości rozwoju w ramach naszej Grupy – prześlij nam swoją aplikację!

Odpowiedzialności

Dbanie o pozytywne relacje z Klientami Firmy
Obsługa Klienta na najwyższym poziomie
Realizacja indywidualnych celów oraz celów Zespołu

Wykształcenie minimum średnie

Umiejętność szybkiego uczenia się i zaangażowanie

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
W Avivie oferujemy Ci
Pakiet szkoleń, abyś mógł przygotować się do pracy na danym stanowisku i dobrze poczuć się w naszej firmie
Pracę w miłej atmosferze wśród ludzi lubiących pomagać
Opiekę i wsparcie Koordynatora
Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od naszych aplikantów nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Dawid Piekarz

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta