Opis stanowiska pracy

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych z sektora przemysłowego (duże zakłady produkcyjne)
  • Dopasowanie najlepszych rozwiązań gospodarowania odpadami i recyklingu do potrzeb pozyskiwanych Klientów
  • Budowanie partnerskich relacji oraz stałe rozwijanie współpracy z Klientami

SPEŁNISZ NASZE OCZEKIWANIA, JEŚLI:

  • Uwielbiasz sprzedaż i jesteś hunterem
  • Od min. 3 lat z sukcesem zdobywasz Klientów w sektorze przemysłowym B2B (doświadczenie w branży odpadowej/surowców wtórnych atutem)
  • Jesteś przedsiębiorcza/y, otwarta/y, pozytywnie nastawiona/y, konsekwentna/y w działaniu
  • Sprawnie pracujesz z programami MS Office
  • Komunikujesz się w języku angielskim
  • Masz prawo jazdy kat. B i cenisz bezpieczną jazdę

KIEDY DOŁĄCZYSZ DO ZESPOŁU, OTRZYMASZ:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system nagród
  • samochód, z którego możesz korzystać prywatnie
  • dostęp do dodatkowych benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne oraz na życie
  • ciekawe szkolenia i warsztaty z m.in. dot. recyklingu
  • możliwości samodzielnej oraz kreatywnej pracy, wdrażanie autorskich pomysłów

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą o szwedzkich korzeniach. Dążymy do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta