Opis stanowiska pracy

Grupa Goldenmark jest liderem rynku złota i srebra inwestycyjnego w Polsce. Dysponujemy największą siecią sprzedaży detalicznej. Poprzez profesjonalny skup złota, weryfikację i wstępną rafinację we własnym laboratorium bierzemy aktywny udział w procesie produkcji złota. Jesteśmy dostawcą metali szlachetnych dla klientów indywidualnych i biznesowych (dostawca hurtowy, biżuterii i półproduktów dla jubilerów). W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • profesjonalną obsługę klientów, tj. sprzedaż i skup metali szlachetnych
  • merytoryczną opiekę nad klientami oraz obsługę posprzedażową
  • utrzymywanie i dbałość o relacje z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie i kontrolę dokumentacji dotyczącej funkcjonowania oddziału.

Oczekiwania:

  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2C), mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych lub usług bankowych
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • konsekwencja i skuteczność w działaniu.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w wycenie i skupie złota
  • kurs kasjera walutowego
  • doświadczenie w pracy z systemem CRM.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • atrakcyjny system premiowy
  • przyjazną i otwartą atmosferę w pracy
  • możliwość awansu i rozwoju osobistego (w tym udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych)
  • opiekę medyczną oraz pakiet sportowo-rekreacyjny.

Dołącz do lidera, rozwijaj wspólnie z nami firmę i rynek!

Prezentacja firmy

Grupa Goldenmark, zrzeszając spółki zajmujące się obrotem metali ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management