HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, banku o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca KlientaMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Sprzedaż produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku;
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów;
  • Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w oddziale banku;
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów poparte sukcesami;
  • Dobra znajomość produktów bankowości detalicznej;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji;
  • Szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.