Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/05/2018.

Doradca Klienta

Rumia k. Gdańsk, Gdynia, pomorskie

Bellevue Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży optycznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • energia i zaangażowanie
  • uśmiech i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • interesującą pracę w sympatycznym zespole
  • stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia z dziedziny sprzedaży i optyki
  • stałą pensję + premię

Salony optyczne Lynx Optique istnieją w Polsce od ponad 18 lat a pierwszy salon optyczny tej... marki został założony we Francji w 1968 r. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i z ogromnymi tradycjami. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek optycznych oraz liderami wśród światowych marek okularów.

W salonach Lynx Optique znajdziecie Państwo takie marki jak: Tom Ford, Chanel, Bvlgari, Miu Miu, Lindberg, Alain Mikli, Olivier People, Porsche Design, Persol, Prada, Versace, Dolce&Gabbana, Michael Kors, Sonia Rykiel, Polo Ralph Lauren, Emporio Armani, Dior, Gucci, Fendi, Ray Ban, Oakley, Vogue, Pepe Jeans i inne. Wszystkie kolekcje opraw corocznie wybieramy podczas międzynarodowych targów optycznych w Paryżu i Mediolanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna , Praca Medycyna / Służba zdrowia