Adreams M. Smerda Sp. k.
Dla naszego Klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce
poszukujemy pracowanika na stanowisko:

Doradca Klienta

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

Nasze oczekiwania:

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
  • dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • stabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premii
  • zniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • prywatną opiekę medyczną
  • realną szansę na awans
  • pakiet szkoleń
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Adreams M. Smerda Sp. k. Adreams M. Smerda Sp. k. Adreams M. Smerda Sp. k.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".