Opis stanowiska pracy

W ramach naszego Centrum Usług Biznesowych poszukujemy osób, szukających pracy w zakresie realizowania mini kampanii marketingowych dla naszych klientów.
Oznacza to, że każdy z nas zatrudniony ma zadania przypisane do wybranego tematu jak i innego klienta.
każdy z nas jest związany z obsługą jednego wybranego tematu i opiekuje się tym Klientem przez cały okres kampanii.
zadania to m.in:
- Przesyłaniem mailem ofert bezpośrednio do klientów z naszych baz danych.
- Weryfikacją klientów pod względem ich branży i działalności oraz przygotowaniem wytycznych do sporządzenia oferty.
- Prowadzeniem rozmów telefonicznych, wysyłaniem maili z ofertą, wystawianie informacji na facebook lub na you tube.

Wymagania

1. znajomość obsługi przedsiębiorstw w zakresie sprzedaży produktów bądź usług
2. chęć do dynamicznej pracy
3. umiejętność pracy przy różnych tematach
4. myślenie nie tylko o sobie :)

Prezentacja firmy

Spółka z branży mini call center VIP, świadcząca usługi prowadzenia sprz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
ustalane indywidualnie
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting