Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2247

Obowiązki:

Kontakt telefoniczny z firmami, pomoc w odzyskiwaniu swoich pieniędzy od kontrahentów, którzy nie zapłacili za usługę, którą wykonali lub towar,który im sprzedali. Praca nie polega na sprzedaży ani na ściąganiu długów. Zwrot za dojazd dla osób, które mieszkają poza Opolem

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • komunikatywność, otwartość, kreatywność,chęci do pracy, mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów

Miejsce pracy: Wspólna 7, 45-837 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: telefonicznie w godzinach: 09:00-15:00, przez e-mail

Telefon: 774741017

Email: rekrutacja@arenainkaso.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy