HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca KlientaMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości;

Sprzedaż produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku;

Aktywne pozyskiwanie Klientów.

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w oddziale banku;

Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów poparte sukcesami;

Dobra znajomość produktów bankowości detalicznej;

Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;

Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji;

Szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.