Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Klienta w Dziale Sprzedaży Mieszkań

Nasza firma działa na rynku krakowskim od 10 lat. Z roku na rok nabywamy doświadczenia oraz rozwijamy nasz Dział Sprzedaży Mieszkań. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy Klienta.

Idealny kandydat powinien mieć minimum średnie wykształcenie oraz chęć do związania się z pracodawcą na dłużej. W pracy na podanym stanowisku niezbędna jest punktualność, wytrwałość, swoboda w nawiązywaniu kontaktów z klientami. Mile widziane są wrodzone oraz nabyte umiejętności sprzedażowe. Każdy dzień to nowe wyzwanie i nowi ludzie. W codziennych trudach naszym doradcom pomaga Dział Wsparcia Sprzedaży i szereg szkoleń przygotowujących do pracy.

Niezbędne jest również prawo jazdy kat. B.

Wszystkie wymienione wyżej cechy, umiejętności i uprawnienia pomagają w wykonywaniu następujących obowiązków:

  • spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami biura;
  • negocjacje cen nieruchomości;
  • prezentacja ofert klientom biura;
  • przygotowanie ofert dla klientów;
  • raportowanie wyników do przełożonego.

Prezentacja firmy

Nasze biuro powstało 14 lat temu i założone zostało przez specjalistów w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena