Doradca Klienta Indywidualnego- Orange

DGM

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Posiadamy 10 letnie doświadczenie w branży Call Center. Do tej pory zrealizowaliśmy duże projekty sprzedażowo obsługowe dla: Orange, Netia, NC+, UPC, Multimedia, Gumtree czy Tauron. W związku z rozwojem firmy zatrudnimy 3 osoby do naszego oddziału w Krakowie i damy możliwość rozwoju Twoich umiejętności. Dodatkowo zarazimy Cię miłą atmosferą i dawką pozytywnej energii!

Doradca Klienta

Numer ref. DK/KRK/2017

Co możemy Ci zaoferować?

  • podstawa do 2000 zł brutto (13 zł/h)
  • prowizja od 30 zł do 250 zł brutto za jednego aktywowanego klienta - najwyższa prowizja w Krakowie!
  • dodatek sprzedażowy do 1000 zł brutto za Twoje wyniki i zaangażowanie
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe za które Ci zapłacimy 500 zł brutto
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • każdy dzień rozpoczynamy od 1h szkolenia i później pracujemy tylko 7h
  • strefę relaksu wyposażoną w: kanapę i fotele, najnowszego Xbox"a, darta i piłki pilates
  • firmową kuchnię z pełnym wyposażeniem
  • dla osób uczących się możliwość pracy zdalnej od października 2017 roku

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • chęci do pracy i rozwoju
  • dyspozycyjności
  • łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
  • wysokiej kultury osobistej
  • otwartości i zdecydowania w działaniu
  • determinacji do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • podstawowej znajomości obsługi komputera

Czym będziesz się zajmować w naszej firmie?

  • telefoniczny kontakt z obecnymi klientami firmy ORANGE w celu przedłużenia obecnej umowy na nowych korzystnych warunkach
  • uczestnictwo w codziennych / kwartalnych szkoleniach podnoszących Twoje umiejętności
  • dbanie o pozytywne relacje z Klientami firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

DGM (Direct Group Marketing) - jesteśmy ambitną, szybko rozwijają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi