Opis stanowiska pracy

  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych usług doradczych
  • Mile widziana wiedza z zakresu kodeksu pracy i zatrudniania cudzoziemców
  • Mile widziana wiedza z zakresu zatrudniania pracowników tymczasowych i outsourcingu pracowników

Oferujemy

  • Narzędzia podnoszące efektywność sprzedaży
  • Profesjonalne szkolenia z dziedziny przedmiotu sprzedaży
  • Samochód służbowy, komputer, telefon
  • Stabilność pracy i zatrudnienia
  • Rozwój osobisty i nabycie umiejętności atrakcyjnych na rynku pracy
  • Atrakcyjny system premiowy

Prezentacja firmy

Agencja Pracy WORKSOL działa w branży międzynarodowego i krajoweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing