Doradca Klienta

Moltton

Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Posprzedażowa obsługa klientów
  • Utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami
  • Opracowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań
  • Realizacja założonego budżetu sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży B2B w branży przemysłowej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów hutniczych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie
  • Umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton