Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta, dużej, polskiej firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Doradca klienta (branża materiałów budowlanych)

Nr ref: PH/1119/KR

Miejsce pracy: Trzebinia lub Jaworzno (możliwość wyboru miejsca pracy)

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę od poniedziałku do piątku (możliwość wyboru godz. rozpoczęcia pracy między 7:00-9:00);
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny uzależniony od wyników;
  • realne możliwości podnoszenia kompetencji - szkolenia produktowe, możliwość awansu;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop oraz telefon);
  • pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i uznania;
  • pracę dla lidera w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych, pokryć dachowych, okien, drzwi i bram.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • profesjonalna obsługa klientów (obsługa stacjonarna);
  • aktywne doradztwo i pomoc klientowi w wyborze produktów;
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami, prezentowanie produktów firmy, dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb;
  • sprawdzanie dostępności produktów oraz organizacja transportu produktów do klienta;
  • dbanie o ekspozycję towarów.

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym (mile widziane składy, centra budowlane);
  • znajomości branży budowlanej;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych;
  • orientacji na wyniki i nastawienia na realizację zamierzonych celów;
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office);
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi