ManpowerGroup Sp. z o.o.

Doradca klienta

Miejsce pracy: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Raszyn, Piaseczno, Łazy, Nadarzyn

Miejsce pracy: Mysiadło k. Piaseczna
Bezpośrednie zatrudnienie

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia
  • Przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • Stabilna praca w nowoczesnym punkcie sprzedaży
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Szkolenie wdrażające oraz możliwość rozwoju w znanej i stabilnej firmie
  • Benefity Premium (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, bogaty fundusz socjalny, zniżki na produkty firmowe)
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji

Wymagania:

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Umiejętność obsługi komputera min. na poziomie podstawowym

Zadania:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • Aktywne doradztwo i pomoc w zakupach
  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami
  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy