Doradca Klienta

KK Consulting

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

KK Consulting to firma szkoleniowo-rekrutacyjna widniejąca w Krajowym Rejestrze Zatrudnienia pod numerem 22599. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi pracodawcami, którzy stawiają na pracownika i rozwój jego potrzeb. Zdobywane ponad 12 lat doświadczenie procentuje dzisiaj umiejętnym wsparciem naszych kandydatów w znalezieniu najlepszych możliwości rozwojowych.

Dla naszego Klienta, biura sprzedaży znaczącej na rynku organizacji finansowo-ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Doradca Klienta. Wyjątkowi ludzie, najwyższe standardy oraz szeroka oferta produktowa, czynią naszego Klienta wyjątkowym partnerem do współpracy.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • prowadzenie spotkań biznesowych;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami;
  • analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • realizowanie indywidualnie założonych planów;
  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej;

Proponujemy:

  • pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie;
  • wysokie i stabilne dochody  (od  4,5 tys. zł.);
  • zabezpieczenie na lata, dzięki budowaniu dochodu pasywnego;
  • szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy;
  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;
  • dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna);
  • możliwość podjęcia współpracy bez konieczności rezygnacji z dotychczasowego zajęcia

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;
  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • pozytywnego nastawienia do pracy z Klientem;
  • doskonałej organizacji pracy;
  • profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań;
  • orientacji na osiąganie rezultatów;

Prezentacja firmy

KK Consulting to firma szkoleniowo-rekrutacyjna widniejąca w Krajowym Re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Biuro / Dokumentacja