Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy najlepszych w swoim fachu Doradców - osób wybitnych, ambitnych, posiadających doświadczenie w pracy z klientem.
Oczekujemy dyspozycyjności, odpowiedzialności, nieskazitelnej opinii, łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
Do zadań naszego pracownika należałoby :
- pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
- budowanie relacji i podtrzymywanie kontaktów z Klientami firmy,
- obsługa posprzedażowa,
- utrzymanie bardzo wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług.

Wymagania

-wykształcenie średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
-nastawienie na rezultat
-doświadczenie w obsłudze klienta
-optymizm

Prezentacja firmy

Oferujemy współpracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej międ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość