CUK Ubezpieczenia sp. z o.o. sp. k.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Elbląg

Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Interesujesz nas Ty, twoje kompetencje, a nie tylko doświadczenie, które posiadasz.

Decydując się na pracę w CUK Ubezpieczenia:

Będziesz pracować:

  • stacjonarnie w jednej z placówek,
  • w oparciu o umowę o pracę,
  • otrzymując wynagrodzenie podstawowe oraz premię co miesiąc.

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie i doradzanie klientom,
  • osiąganie postawionych celów,
  • posługiwanie się nowoczesnymi narzędziami,
  • tworzenie kalkulacji ofert,
  • sprzedawanie polis spośród 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Zdobędziesz:

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
  • lubisz kontakty z ludźmi,
  • potrafisz pracować z danymi,
  • szybko przyswajasz wiedzę
  • motywują Cię cele sprzedażowe.
Zachęcamy do aplikowania również osoby z niepełnosprawnością.

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ