Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie fachowej obsługi Klientów sklepu w zakresie sprzedaży farb i różnego rodzaju powłok lakierniczych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • dbałość o prawidłową ekspozycję towaru

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego komunikowanie się
  • otwartość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
  • doświadczenie w sprzedaży - będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjność do pracy 3 dni w tygodniu od czwartku do soboty w godz. 10:00-18:00.

Oferujemy:

  • długofalową współpracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premię za wyniki sprzedażowe
  • płatne szkolenie wdrażające do pracy na stanowisku
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta