Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz:

nawiązywać kontakty z potencjalnymi klientami
przeprowadzać profesjonalne analizy finansowe klienta
oraz zajmować się doradztwem w zakresie usług finansowych oferowanych przez firmę

Wymagania

Oraz spełniasz nasze oczekiwania, czyli:

posiadasz wykształcenie min. średnie
masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
jesteś zmotywowany i zdeterminowany do osiągnięcia celów
jesteś kreatywny i posiadasz zdolność do samodzielnej pracy

Dołącz do naszego zespołu i pracuj jako:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Kujawsko Pomorskie

Poszukujemy również osób z doświadczeniem na stanowisko Managera.

Prezentacja firmy

Ogólnopolska firma od 25 lat oferuje klientom indywidualnym oraz instytu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
konkursy, wyjazdy, nagrody
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management