Opis stanowiska pracy

Obsługa klienta, sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych

  • elastyczny czas pracy
  • stałe wynagrodzenie 3200 zł + prowizje + premie (brak górnej granicy wynagrodzenia)
  • prywatny program oszczędnościowy (dopłata do 200% wpłat)
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe pracowników
  • abonament komórkowy
  • kartę multisport
  • profesjonalny system szkoleń i warsztatów
  • opiekę Menadżera ds. Sprzedaży
  • jasną i przejrzystą ścieżkę kariery (menadżerska lub specjalistyczna)
  • wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów
  • biuro w Bielsku-Białej, komputer, telefon, nieformalna atmosfera

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • min. średnie wykształcenie
  • jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi
  • wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu
  • potrafisz uważnie słuchać
  • jesteś pozytywnie nastawiony do świata i ludzi

Prezentacja firmy

Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie. Jesteśmy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 200PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Biuro / Dokumentacja