Opis stanowiska pracy

ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Sp.j. - działamy na rynku od 2012 r. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym prawie nowych technologii, e-commerce, pomocy prawnej dla startupów, ochronie danych osobowych, a także obsłudze, tworzeniu oraz przekształceniach spółek prawa handlowego. Mamy bardzo bogate doświadczenie w sporach przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz w postępowaniach prowadzonych przez UOKiK. Przeprowadziliśmy kilkaset wdrożeń procedur związanych z ochroną danych osobowych i GIODO. Jesteśmy pomysłodawcami oraz autorami pierwszego w Polsce poradnika prawnego dla e-sprzedawców „Prawo w e-biznesie. Wszystko co musisz wiedzieć, żeby prowadzić e-biznes i spać spokojnie” (wyd. Helion/Onepress), a także współautorami bestsellerowej „Biblii e-biznesu 2” (wyd. Helion/Onepress).

Zajmujemy się wyłącznie obsługą przedsiębiorstw.

Aktualnie w ramach poszerzania naszego zespołu, poszukujemy zmotywowanych osób na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Jeśli:

  • Posiadasz umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i marketingowe.
  • Potrafisz budować partnerskie relacje z Klientami, oparte o poszukiwanie elastycznych form współpracy.
  • Jesteś osobą silnie ukierunkowaną na wynik, zaangażowaną i wytrwałą w budowaniu sukcesu sprzedażowego.
  • Interesują Cię social media.
  • Sprawnie obsługujesz pakiet MS Office.
  • Znasz narzędzia służące do prowadzenia cold mailingu oraz budowania baz Klientów – mile widziane.
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny).

A ponad to:

  • Ludzie postrzegają Cię jako osobę komunikatywną i asertywną w komunikacji.
  • Cechuje Cię inicjatywa i samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje.
  • Potrafisz efektywnie planować i organizować swój czas pracy.

Wymagania

Na co dzień będziesz zajmować się:

  • Aktywną sprzedażą usług kancelarii i realizowaniem planów sprzedażowych.
  • Budowaniem pozytywnych relacji z Klientami.
  • Prowadzeniem wysyłki e-maili sprzedażowych (korespondencja z Klientami i cold mail), tworzeniem i optymalizacją treści mailowych.
  • Prowadzeniem rozmów telefonicznych z potencjalnymi Klientami.
  • Uczestniczeniem w spotkaniach sprzedażowych.
  • Raportowaniem, analizowaniem i przedstawianiem wniosków z prowadzonych działań sprzedażowych.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • Przedział zarobków od 2220 do 20 000 pln brutto w zależności od wyników i formy współpracy.
  • Umowa na okres próbny (3 m-ce), a po okresie próbnym według woli pracownika zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenia lub umowy o współpracę.
  • Niezbędne narzędzia: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy.
  • Pełne wdrożenie i wsparcie na stanowisku pracy.
  • Podczas okresu próbnego szkolenia i cotygodniowe warsztaty kształtujące kompetencje, w zakresie sposobów skutecznej sprzedaży usług prawnych oraz przekazanie skryptu sprzedażowego.
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz stały rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji w trakcie zatrudnienia.
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV + listu motywacyjnego) wraz z propozycją wynagrodzenia miesięcznego i preferowaną formą współpracy, za pomocą formularza.

Prezentacja firmy

Jesteśmy na rynku od 2012 roku pomagając naszym Klientom w dziedz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 220PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie