Opis stanowiska pracy

w ramach Centrum Usług Biznesowych każdy z nas pracujących obsługuje i pielęgnuje różne temat różnych Klientów.
naszym zadaniem jest skutecznie poprowadzić mini kampanie marketingowe dla klientów mikro i małych, które nie posiadają własnych działów sprzedaży lub ich działy są mało efektywne.
znaleźliśmy dobry sposób na taką obsługę i potrzebujemy do naszego zespołu nowe osoby.
zadania, które m.in. my też wykonujemy to:
- Przesyłaniem mailem ofert bezpośrednio do klientów z naszych baz danych.
- Weryfikacją klientów pod względem ich branży i działalności oraz przygotowaniem wytycznych do sporządzenia oferty.
- Prowadzeniem mikro kampanii reklamowej dla wybranych klientów włącznie z prowadzeniem rozmów telefonicznych.

tak ogólnie, a w szczegółach to na spotkaniu.

możliwość pracy również na pół etatu.

Wymagania

1. umiejętność obsługi komputera jak i programów
2. umiejętność tworzenia profili na facebook
3. doświadczenie w przygotowywaniu ofert do klientów (przedsiębiorców)
4. umiejętność prowadzenia rzeczowych rozmów telefonicznych
5. mile wiedziane doświadczenie w branżach o podobnym charakterze

Prezentacja firmy

Spółka z branży mini call center VIP, świadcząca usługi prowadzenia sprz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do ustalenia na spotkaniu
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting